aqua tv

ogólno dostępne
Chirurgia jednego dnia

Dla wielu osób pobyt w szpitalu nie jest zbyt przyjemnym doświadczeniem. Oczekiwanie na operację, a następnie rehabilitacja często powodują dyskomfort u pacjentów. Z tego powodu wiele szpitali wprowadziło nowatorskie rozwiązania. Do takich z pewnością można zaliczyć chirurgię jednego dnia.

www.odmianychwastow.com.pl

Na czym to polega? Poszczególne zabiegi chirurgiczne wykonywane są w jak najkrótszym czasie. Zdarza się, że w ciągu 24 godzin od przyjęcia do szpitala, pacjent ma wykonywany zabieg, a następnie jest wypisany do domu. Przedtem jednak przypadek danego pacjenta musi być skonsultowany z lekarzem specjalistą. Chirurgia jednego dnia to bardzo specyficzna usługa i nie każdy się do niej kwalifikuje.

Niekiedy nie ma sposobności do tego, by operacja przebiegała w danym dniu. Z tego powodu do chirurgii jednego dnia kwalifikują się tylko określone przypadki. Co to oznacza dla pacjenta? Przede wszystkim mniejszy stres związany z pobytem szpitalu. Dodatkowo skraca się czas oczekiwania na zabieg, a co najważniejsze minimalizuje się ryzyko ewentualnych zakażeń.

w komornikach rehabilitacja komorniki gabinet rehabilitacyjny proktolog poznań