aqua tv

ogólno dostępne
Gładka depilacja nóg

Depilacja nóg w naszej kulturze to konieczność każdej eleganckiej kobiety. Piękne nogi są wizytówką zadbanego ciała. Usuwać niechciane owłosienie można na wiele sposobów, w domu czy w gabinecie kosmetycznym.

Który z nich jest najlepszy? Podstawową metodą depilacji jest golenie nóg maszynką. Niestety ten zabieg daje krótkotrwałe efekty, a skóra narażona jest na podrażnienia i zranienia. Możemy również skorzystać z depilatora lub woskowych plastrów, które wyrwą włoski wraz z cebulką.

Nie obędzie się jednak bez bólu. W sprzedaży dostępne są również kremy do golenia – wystarczy posmarować łydki preparatem i po około 10. minutach zebrać go wraz z owłosieniem specjalną szpatułką, dołączoną do kosmetyku.

Jest to świetna propozycja, gdyż nie narażamy skóry na zranienia i możemy zachować jedwabisty efekt nieco dłużej. Panie, które chcą skorzystać z zabiegów u kosmetyczki, mogą wybrać się na laserowe usuwanie włosków. Jest to metoda dla niecierpliwych, która pozwala uzyskać gładkie nogi na stałe, już po około 6.

zabiegach.

usuwanie zmarszczek świdnica nails pl