aqua tv

ogólno dostępne

Wiele osób decyduje się na wybudowanie domu, pomimo, iż wiąże się to z wyższym nakładem finansowym, ale w zamian otrzymujemy chociaż mały ogródek i możemy spędzać czas wolny na łonie natury. W tym miejscu jednak nie sposób wspomnieć o tym, że deweloperzy również budują mieszkania i domy szeregowe z dostępem do własnego ogrodu.

jandach inwestuje w mieszkania rynek pierwotny Skórzewo w programie MDM

Zazwyczaj takiej nieruchomości znajdują się na obrzeżach miast lub w miastach sąsiadujących z dużą metropolią. Rozwiązanie to jest niezwykle atrakcyjne dla osób ceniących spokój i ciszę, a także tych, które chcą uniknąć zgiełku charakterystycznego dla centrum miasta.

Mieszkanie od dewelopera, które znajduje się w domu dwulokalowym jest zazwyczaj bezczynszowe. Z tego powodu znacząco ograniczymy nasze miesięczne wydatki na nieruchomość, zwłaszcza gdy kupiliśmy mieszkanie na kredyt.

Dodatkowym atutem mieszkania od dewelopera, które jest sprzedawane łącznie z ogrodem jest cena! Mieszkania te bowiem buduje się w odległości kilkunastu kilometrów od centrum miasta i ich cena w przeliczeniu na metr kwadratowy jest niższa nawet o 40%. Dodatkowo ten typ nieruchomości jest budowany z myślą o rodzinach z dziećmi, więc oferowane są mieszkania z większym metrażem w korzystnej dla kupującego cenie.

Odpowiedni rozkład pokojów pozwala na to, aby swobodnie mieszkały w nim nawet cztery osoby. Zanim jednak zdecydujemy się na zakup nieruchomości od dewelopera, musimy przeanalizować dokładnie jej lokalizację i ocenić czy dojazd nie będzie sprawiał nam problemów.

https://rubbpolska.pl/hale-dla-deweloperow/ inwestowanie w mieszkania