aqua tv

ogólno dostępne
Pigułka na wszystko

Jakże wielkim marzeniem człowieka, zarówno tego dzisiejszego jak i człowieka przyszłości, jest wynalezienie tak zwanej „pigułki na wszystko”. Cóż to takiego? Tabletka, której działanie nie tylko byłoby działaniem jednostronnym, skierowanym na konkretną dolegliwość czy też przypadłość, ale miałoby za zadanie wszechstronne oddziaływanie na różne aspekty ludzkiego ciała, to jest właśnie to.

Z jednaj strony działanie witaminowe, mające na celu uzupełnienie tylko tych brakujących witamin i składników mineralnych, dozowanie ich w odpowiednich ilościach to zadanie tabletki przyszłości. Z drugiej strony działanie przeciwbólowe, skierowane tylko w to konkretne miejsce, wysyłające sygnały bólowe w danym momencie.

ośrodek leczenia uzależnień

Działanie lecznicze, czy to niszczące jednostkę chorobową czy też wspomagające jej regenerację. To w skrócie, tylko najważniejsze funkcje wymarzonej i wyczekiwanej tabletki, tabletki przyszłości, która będzie miała swoje zastosowanie zarówno w leczeniu szpitalnym jak i codziennym życiu każdego człowieka.

proktolog poznań opinie