aqua tv

ogólno dostępne
Top zabiegi kosmetyczne przed ślubem

Dzień ślubu jest bez wątpienia bardzo stresującym dniem. Dniem, w którym cała uwaga skupia się przede wszystkim na Parze Młodej, ale głównie na Pannie, która musi być nieskazitelna. Przygotowania to nie tylko zakup sukni i strojenie sali weselnej.

To przede wszystkim szereg urodowych zabiegów, dzięki którym skóra panny młodej będzie delikatna, czysta, gładka i pozbawiona niedoskonałości. Oczywiście zabiegi kosmetyczne muszą być wykonane z odpowiednim wyprzedzeniem, dzięki czemu skóra ładnie się po nich zagoi i będzie przygotowana na przeżycie jednego z najważniejszych dni w życiu. O jakich zabiegach kosmetycznych powinna pomyśleć przyszła Panna Młoda? Oto kilka propozycji:

 • Kilka tygodni przed weselem, należy pomyśleć o dogłębnym oczyszczeniu skóry twarzy.

  Ważne jest, by specjaliści w salonie kosmetycznym potrafili dobrać zabieg do typu cery klientki, ale także pomyśleć o jej indywidualnych potrzebach i efektach, jakie pragnie uzyskać. Należy pamiętać, że tak dokładne oczyszczenie sprawia, że skóra nie tylko będzie wyglądać lepiej, ale przede wszystkim stanie się świetnym fundamentem do profesjonalnego makijażu ślubnego. Najpopularniejsze, oczyszczające zabiegi kosmetyczne to: mikrodermabrazja oraz peelingi chemiczne.

  Klientki, które mogą pochwalić się nieskazitelną cerą mogą zdecydować się na nieco delikatniejsze formy oczyszczania, którymi są peelingi kawitacyjne;

 • Gdy skóra jest już dokładnie oczyszczona, warto pomyśleć o kolejnym, ważnym kroku jakim jest pielęgnacja. Zabiegi pielęgnacyjne mogą oddziaływać na różne sposoby, w zależności od potrzeb: odżywczo, regenerująco, odmładzająco lub nawilżająco. Stan cery po takich zabiegach się znacznie poprawia, a skóra staje się rozświetlona;
 • Przyszła Panna Młoda nie może zapomnieć o profesjonalnym manicure i pedicure.

  Należy pamiętać, że pielęgnacja paznokci u stóp jest równie istotna, jak i dłoni. Stopy dodatkowo trzeba nawilżyć, by pięknie prezentowały się w ślubnym obuwiu. W przypadku paznokci u dłoni, panie mogą zdecydować się na szereg zróżnicowanych zabiegów kosmetycznych: manicure klasyczny, japoński, żele, hybrydy lub tipsy.

  Co ciekawe, o swoje paznokcie i skórę twarzy dbają również przyszli młodzi mężowie, którzy również chcą się prezentować w tym ważnym dniu jak najlepiej.

.

Oasis SPA Warszawa https://aspazja.pl/encyklopedia/brzuch-poporodowy