aqua tv

ogólno dostępne
Zabiegi pielęgnacyjne na twarz idealne na lato

Większość zabiegów pielęgnacyjnych nie jest wykonywana latem. Wszystko dlatego, że skóra po zabiegach musi odpocząć, jest podrażniona i bardzo czuła na działanie promieni słonecznych. Ich oddziaływanie może nawet przyczynić się do powstawania groźnych oparzeń. Nie oznacza to jednak, że latem nie można korzystać z oferty salonów kosmetycznych w ogóle. Istnieją zabiegi, na które można, a nawet warto zdecydować się w letnie dni:

  • Pierwszym i jednym z wiodących na polskim rynku jest zabieg kosmetyczny o nazwie Dermapen. Jego działanie tkwi w zastosowaniu specjalnie ułożonych igieł, które podczas wykonywania ruchów pulsacyjnych, stymulują skórę i tworzą małe uszkodzenia. Poprzez powstałe kanały wprowadza się do skóry substancje czynne takie jak kwas hialuronowy lub koktajl witaminowy. Dzięki temu zwiększa się ilość elastyny i kolagenu, a sama twarz staje się bardziej promienna i młodsza;
  • W lato można również zdecydować się na ostrzyknięcie popularnym botoksem. Trzeba jednak mieć na uwadze fakt, że wspomniany zabieg jest wykonywany przy użyciu igieł. Warto więc umówić się na wizytę w dogodnym terminie, pamiętając o tym, by nie odbywała się przed ważnymi wydarzeniami.

    Bowiem czas gojenia się małych ran po igłach trwa do kilku dni. Skóra może być miejscami zaczerwieniona;

  • Wiele kobiet marzy, aby ich twarz nabrała promienności, była wygładzona i jędrna. Takie efekty osiągnąć można dzięki zabiegowi, który zwie się wampirzy lifting. Szczególna nazwa nie jest przypadkowa, ponieważ w trakcie zabiegu wykorzystywana jest krew pacjenta. Osocze krwi wstrzykiwane jest w odpowiednie warstwy skóry, co sprawia, że pobudzana jest produkcja kolagenu. Wampirzy lifting daje niewiarygodne efekty już po pierwszej wizycie;
  • Kobiety bardzo chętnie decydują się na ofertę wykonywanych peelingów. Niestety, te najmocniejsze i chemiczne nie mogą być wykonywane latem, ponieważ skóra potrzebuje odpowiednich warunków do późniejszej regeneracji, a słońce nie jest w tym przypadku najlepszym sprzymierzeńcem. Istnieje jednak peeling PQ-AGE, dzięki któremu można wyrównać koloryt skóry i poprawić jej elastyczność. Jest to jeden z najdelikatniejszych zabiegów kosmetycznych w artykule, choć również przynosi efekty.

.

depilacja laserowa świdnica zabiegi kosmetyczne Warszawa