aqua tv

ogólno dostępne
Elegancka odzież dla mężczyzn

Większość Polaków, zapytana o elegancką odzież dla mężczyzn, natychmiast powie o marce Vistula lub Wólczanka. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że obie te marki, po pierwsze, należą do jednej firmy, mianowicie Vistula Group; po drugie, że Vistula Group to firma z Polski o międzynarodowym zasięgu.

Producent zaczął działać w 1948 roku, a aktualnie jest dobrze znany osobom zorientowanym w branży w Europie. Vistula Group notuje zyski na poziomie kilkunastu milionów złotych rocznie i wciąż tworzy nowe sklepy.

Vistula Group to nie tylko sprzedaż, ale przede wszystkim produkcja wysokiej jakości garniturów, koszul, krawatów czy spodni. Firma posiada własne moce przerobowe, z których chętnie korzystają zagraniczni klienci.

Vistula Group jest obecna we wszystkich dużych polskich miastach i jest często numerem jeden, gdy konsument ma zamiar wybrać garnitur czy koszulę wysokiej jakości. Poza produkcją własną w Polsce, spółka korzysta także z mocy przerobowych zlokalizowanych na rynkach wschodnich.

http://sklep.puchary-trofea.pl/ www.dobreinwestycje.opole.pl